Ruitschade herstellen

6 juni 2023

Heeft u schade aan uw ruit? Kom langs en laat uw ruit bij ons repareren of vervangen. Onze technici kunnen uw ruit vakkundig en snel onderhanden nemen met oog voor veiligheid. Zo garanderen wij als Volvo service dealer dat de geïntegreerde systemen zoals camera’s en sensoren exact volgens de voorschriften van Volvo worden gekalibreerd en optimaal werken. Zo kunt u met een gerust hart de weg weer op!

Kies ook bij ruitschade voor de veiligheid van Volvo
Bij Volvo zijn de ruiten volledig onderdeel van de auto en samengesteld met grote aandacht voor veiligheid. De ruiten hebben specifieke technische eigenschappen, zoals speciale coatings voor optimaal zicht, zon- en warmte werende functies en zijn opgebouwd uit verschillende lagen voor veiligheid, inbraakpreventie én omgevingslawaai.

REPAREER MIJN RUIT

De voordelen van originele Volvo ruiten op een rij:
-Originele pasvorm
-Bestaat uit hoogwaardig glas
-Minimaliseert splinterend glas
-Werkt naadloos samen met de regensensor
-Heeft geen gevolgen voor de garantie

Behoud de veiligheid van uw Volvo en kies voor het laten repareren of vervangen van uw autoruit voor ons. Wij maken altijd gebruik van originele Volvo-producten en montagetechnieken waardoor u altijd volledige garantie van uw Volvo behoudt.

REPAREER MIJN RUIT

Scan de code